Дональд Трамп заявив, що припинення вогню в Україні може відбутися "в не надто далекому майбутньому" / фото - GettyImages

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що припинення вогню в Україні може відбутися "в не надто далекому майбутньому". 

Таку заяву він зробив під час брифінгу. Американський президент також додав, що "в якийсь момент" в Україні мають пройти вибори. 

При цьому Трамп допустив, що Україні вдасться повернути частину захоплених Росією територій. Водночас повернення на кордони 2014 року очільник Білого дому вважає малоймовірним. 

Відео дня

Завершення війни в Україні: ви могли це пропустити

12 лютого Дональд Трамп провів телефонну розмову із президентом України Володимиром Зеленським. За її підсумками американський лідер заявив, що розмова пройшла дуже добре. Президенти обговорили "різні теми, пов’язані з війною", але головним чином – заплановану на п’ятницю зустріч української та американської делегацій на Мюнхенській конференції з безпеки.

"Я сподіваюся, що результати цієї зустрічі будуть позитивними. Настав час зупинити цю безглузду війну, де були масові й абсолютно непотрібні смерть і руйнування. Хай Бог благословить народи Росії та України!" – додав Трамп.

Очільник Пентагону Піт Гегсет акцентував, що мирна угода має унеможливити новий напад Росії на Україну в майбутньому. Як сказав американський міністр оборони, Трамп "має намір припинити цю війну шляхом дипломатії та залученням Росії і України до переговорів".

Вас також можуть зацікавити новини: