
Морська піхота США відома своїми стрілецькими та стройовими командами. Наразі служба поповнюється новою конкурентоспроможною командою високоточної зброї, а саме командою безпілотників. Про це пише Business Insider.
"Сьогоднішнє поле бою швидко змінюється, і ми повинні адаптуватися так само швидко. Команда ударних безпілотників морської піхоти гарантує, що наші бійці залишатимуться на передовій застосування високоточних безпілотників, забезпечуючи критично важливу перевагу в майбутніх конфліктах", - наголосив майор Алехандро Тавізон, командир штабної роти батальйону підготовки стрільби з вогнепальної зброї.
За його словами, використовуючи новітні технології та вдосконалюючи тактику застосування БпЛА, командування гарантує, що морські піхотинці будуть залишатися гнучкими, адаптивними та смертоносними на сучасному полі бою.
Зазначається, що нова команда безпілотників буде базуватися в Лабораторії бойових дій та Батальйоні підготовки озброєння, а її розробка буде слідувати за досвідом команди Корпусу зі стрільби на змаганнях - групи, яка вже давно керує розвитком тренувань для решти підрозділів.
"Зараз ми зосереджені на швидкому підвищенні кваліфікації, відправляючи морських піхотинців на різноманітні навчальні курси та збільшуючи практичне ознайомлення. Наша мета полягає в тому, щоб вони могли не лише ефективно експлуатувати ці системи, але й безперешкодно інтегрувати їх в команду", - зауважив Тавізон.
Команда буде виконувати тактичні завдання, використовуючи БпЛА в реалістичних сценаріях, які розроблені для імітації сучасного бою, додали у Корпусі, маючи на увазі дрони з видом від першої особи та безпілотні авіаційні комплекси, які використовуються в Україні.
"Україна продовжує слугувати своєрідним випробувальним майданчиком для експериментів з безпілотниками, за якими пильно спостерігають військові з усього світу. Українські та російські війська борються з жахливими досягненнями, серед яких дрони зі встановленими рушницями, інші, що випускають розплавлений терміт для заливання ворожих позицій, а також дрони, пілотовані за допомогою штучного інтелекту для підвищення точності ударів", - підкреслили у Business Insider.
Крім того, тихоокеанські країни звертають увагу на українські розробки. Зокрема тайванська компанія нещодавно заявила про створення нового "морського дрона", який призначений для стрільби невеликими торпедами або тарану цілей, що були натхненні українськими атаками на Чорноморський флот РФ.
Безпілотники на війні в Україні - останні новини
Раніше журналісти розповіли, як навчають пілотів БпЛА в Україні. За словами гендиректора компанії, яка навчає українських операторів дронів, індустрія бойових дронів в Україні ще молода, проте інструктори вже виявили, що більшість людей, які хочуть бути пілотами бойових БпЛА, ще не готові до навчання.
Також видання Forbes писало, що захоплені українські дрони заражають системи РФ вірусами. Завдяки чому це зменшує мотивацію окупантів до перепрофілювання українських безпілотників, які в умовах дефіциту ресурсів є цінним трофеєм.