На думку експерта, потрібно робити ставку на виробницво далекобійного ракетного озброєння / фото t.me/herman_smetanin_msp

Україна має зосередитися на системному виробництві різних типів озброєння, а в ідеалі - перевести економіку на військові рейки. Таку думку в ефірі "24 Каналу" висловив генерал-лейтенант у відставці, екс-заступник начальника Генерального штабу ЗСУ Ігор Романенко.

"Вундерваффе не буде, крім можливої ядерної зброї, до якої у нас ще шлях відповідний. Тому нам потрібна системність - широкий спектр різного озброєння. Пріоритетом потрібні боєприпаси до артилерії, яка існує. А ще краще, щоб і засоби артилерійські у нас вироблялися", - сказав Романенко.

Він додав, що Україна в першу чергу має зосередитися на тих типах озброєння, в яких нас обмежують західні союзники. Зокрема - це авіація та далекобійне ракетне озброєння.

Відео дня

"Як заступник начальника Генштабу, я займався проектом "Сапсан" (український багатофункціональний ракетний комплекс, - УНІАН). Росіяни робили все, щоб фінансування зупинити, програму зруйнувати. Адже вони бачили, наскільки нам це важливо. Ми зараз розвиваємося - ударні дрони, дрони-ракети. І я думаю, що наступного року буде ракетна програма розвиватися", - додав Романенко.

Український ВПК: важливі новини

Напередодні стало відомо, що Україна запустила в серійне виробництво крилату ракету "Пекло". За даними ЗМІ, з початку року Україна виробила вже близько сотні одиниць таких ракет.

Також ЗМІ дізналися приблизні характеристики нової української ракети "Рута". Зазначається, що ракета може летіти на відстань близько 300 кілометрів, а її бойова частина може складати близько 100 кілограмів. А головна перевага ракети - це її швидкість, відзначають експерти. 

Вас також можуть зацікавити новини: