
Ліквідація російського генерала, заступника начальника Головного оперативного управління Генштабу РФ Ярослава Москалика Ярослава Москалика, була здійснена українськими спецслужбами. Це підтвердив секретар комітету Ради з питань нацбезпеки Роман Костенко в інтерв'ю "Українській Правді".
"Що тут можна сказати? Я задоволений. Тому що, це правильна робота наших спецслужб. Я думаю, що ми повинні розуміти, що навіть якщо найближчим часом ми прийдемо до припинення війни, то робота спецслужб тільки почнеться", - зазначив він.
Крім того, Костенко підкреслив, що напрямок ліквідації зачіпає всіх злочинців, які коли-небудь стріляли по мирному населенню України, пускали ракети, аналізували, ухвалювали рішення або віддавали накази.
"Це буде основна робота наших спецслужб і розвідок наших, і СБУ, щоб ці люди понесли покарання, де б вони не були. Щоб вони боялися взагалі виходити. Не те, що виїжджати за територію Російської Федерації. А й узагалі з дому виходити", - наголосив нардеп.
За його словами, це завдання наших спецслужб на наступні 10-20-30 років.
Інші новини про ліквідацію генерала Москалика
Раніше УНІАН повідомляв, що Москалик вибирав цілі ударів по Україні. За словами Костянтина Машовця, він вирішував "такі делікатні питання, як вибір цілі, аргументація доцільності її ураження, детальне планування і призначення відповідного наряду сил і засобів".
Крім того, Росія заявила про затримання підозрюваного в ліквідації генерала Москалика. Ним нібито виявився агент українських спецслужб Ігнат Кузін. За даними ФСБ, Кузін оснастив автомобіль саморобним вибуховим пристроєм, який було потім активовано "дистанційно з території України".