Зросла кількість жертв нічного удару по Києву / колаж УНІАН, фото ДСНС України

Кількість жертв удару російських окупантів по Києву зросла до 12 осіб. Про це йдеться у повідомленні в Telegram-каналі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Оновлено 17:40. Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко інформує, що рятувальники деблокували ще 2 тіла з-під завалів у Святошинському районі. 

"Наразі вже маємо 12 загиблих", - написав він у Telegram

Відео дня

На місці продовжуються роботи з ліквідації наслідків.

Згідно з інформацією Київської міської прокуратури, десятою жертвою є молодий хлопець.

"Станом на 17 годину кількість загиблих внаслідок атаки країни-агресора на столицю зросла до 10. З-під завалів будинку у Святошинському районі дістали тіло 27-річної жінки та 17-річного хлопця", - зазначено у повідомленні.

На місці продовжують працювати рятувальники та кінологічні підрозділи ДСНС.

"Станом на 16:20 внаслідок російського ракетного удару кількість загиблих зросла до 9 осіб. Рятувальники дістали з-під завалів будинку у Святошинському районі тіло загиблої дівчини 27 років", - зазначили в ДСНС.

У Службі додали, що пошуково-рятувальні роботи та ліквідація наслідків ворожої атаки тривають.

Згодом у ДСНС повідомили, що рятувальники деблокували з-під завалів тіло ще однієї людини.

Так, станом на 16:45 кількість загиблих зросла вже до 10 осіб. У Службі уточнили, що йдеться також про 90 постраждалих. Аварійно-рятувальні роботи тривають.

Нічна атака РФ 24 квітня

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 24 квітня, Росія вдарила ракетами та дронами по Україні, зокрема по Києву. У Святошинському районі столиці сталося загорання та часткове руйнування житлового будинку.

Міністерство внутрішніх справ України повідомляло, що унаслідок обстрілу в Києві загинули щонайменше вісім осіб, серед яких - брат і сестра 2003 і 2005 року народження. Ще 90 осіб отримали поранення, 44 з них перебувають у лікарнях.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп прокоментував масовану атаку Росії на Україну, зазначивши, що такий обстріл не був необхідним, а також закликав "Володимира" зупинитися та укласти угоду про завершення війни.

Вас також можуть зацікавити новини: