
Російська Федерація атакує українські міста та селища дронами-камікадзе типу "Shahed", через чергову нічну атаку у деяких областях оголосили повітряну тривогу.
Наразі "червоними" на мапі тривог позначені Київщина, Чернігівщина, Сумщина, Черкащина, Полтавщина, Харківщина, Дніпропетровщина, Запоріжжя та Київ. О 00:06 Повітряні сили ЗСУ повідомили про безпілотник в районі столиці.
Інформація оновлюється...
Оновлено о 02:18: Російські БПЛА на Сумщині та Харківщині рухаються в південному напрямку, на Чернігівщині - в північному, а на Київщині - в західному.
Оновлено о 02:08: Військові повідомляють про загрозу застосування балістичного озброєння зі сходу.
Оновлено о 02:02: Нові групи дронів помітили на Сумщині, вони рухаються в західному напрямку.
Російські удари по Україні
Нагадаємо, 7 березня загарбники здійснили масований обстріл країни, націлившись на об’єкти газовидобувної промисловості. Росіяни застосували 67 ракет різних типів та 194 ударних дрона та безпілотників-імітаторів різних типів.
У Повітряних силах повідомили, що у відбитті атаки вперше задіяли французькі винищувачі Mirage-2000. Загалом вдалося збити 25 крилатих ракет Х-101/Х-55, вісім "Калібрів", одну Х-59/69 та 100 ударних дронів.