Ворог масовано атакував Харківську та Сумську області: загинуло дві людини, є поранені

Російські окупанти в ніч проти 21 серпня атакували шістьма безпілотниками село Лебʼяже Чугуївського району у Харківській області, внаслідок чого загинули 73-річна та 66-річна жінки. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

За його словами, також поранення отримали 41-річна та 73-річна жінки. Лікарі надали всю необхідну допомогу. 

"Зафіксовано загорання 5 приватних житлових будинків, знищено 3 та пошкоджено 20 приватних житлових будинків, 3 господарчі споруди. Всі екстрені служби працюють в посиленому режимі", - додав посадовець.

Відео дня
Ворог масовано атакував Харківську та Сумську області: загинуло дві людини, є поранені
Ворог масовано атакував Харківську та Сумську області: загинуло дві людини, є поранені

Водночас голова Сумської ОВА Олег Григоров розповів, що ввечері росіяни атакували Конотоп швидкісними БпЛА реактивного типу. Внаслідок цього було зафіксовано три прицільні удари по житловому сектору та пошкоджено будинки. 

"Дивом обійшлося без загиблих і поранених. В однієї жінки - гостра реакція на стрес", - додав чиновник.

Ворог масовано атакував Харківську та Сумську області: загинуло дві людини, є поранені

Крім того, вночі армія РФ атакувала Суми, через що зафіксовано влучання на чотирьох локаціях. В епіцентрі однієї з атак опинився двоповерховий житловий будинок, виникли масштабні пошкодження. 

Ворог масовано атакував Харківську та Сумську області: загинуло дві людини, є поранені

"Щонайменше двоє людей постраждали. Їм надають необхідну медичну допомогу. Триває обстеження територій та ліквідація наслідків ворожої атаки", - підкреслив Григоров. 

Обстріли РФ - останні новини

Як писав УНІАН, 20 серпня у Києві палав бізнес-центр після падіння уламків дрона. За попередніми даними, загинула одна людина, ще дві особи отримали поранення. Відомо, що в цей день з 9 години ранку в Києві чотири рази лунала повітряна тривога. 

Також повідомлялось, що Росія вдарила по складах "Фора", Varus та відомого бренду косметики. Зокрема через атаку країни-агресорки постраждав склад офіційного представника французького косметичного бренду Yves Rocher в Україні.

"Склад, де ми зберігаємо продукцію, був суттєво пошкоджений. Наразі ми тимчасово припиняємо приймати онлайн-замовлення та працюємо над відновленням. Щодо вже оформлених замовлень - ми проінформуємо про статус після оцінки наслідків. Наші бутики продовжують працювати, але асортимент може бути обмежений", - додали у компанії.

Вас також можуть зацікавити новини: