Аби мобілізувати більше людей, потрібно проводити інформаційну кампанію, до прикладу, як це роблять деякі бригади, розміщуючи по містах білборди, вважає Попович / колаж УНІАН, фото УНІАН

Проблему нестачі військових на фронті вирішить мотивація, однак мобілізація, як примусовий захід, повинна бути. Про це заявив військовий аналітик Денис Попович в ефірі "Київ24".

"Ті люди, які хотіли піти в ЗСУ, вони пішли. Для інших потрібна мотивація, мотиваційні процедури, які можуть бути як позитивними, так і негативними. Тобто має бути "батіг і пряник". Стосовно "батогів" законодавство це врегульовує, а щодо "пряників" - це так чи інакше може бути якась інформаційна кампанія, починаючи від білбордів на вулицях, які в принципі є, ми це бачимо на вулицях, а закінчуючи фінансовою мотивацією", - зауважив експерт.

За його словами, коли в країні триває війна, мобілізація має бути. 

"Рекрутинг - це хороше доповнення, але якщо ми з вами зайдемо на платформи по рекрутингу і взагалі на ті платформи, де можна, скажімо так, влаштуватися в ЗСУ добровільно, то ми побачимо, що дуже багато вакансій якраз таки пов'язані з бойовою роботою, тобто це може бути навідник, кулеметник, бойовий медик. Для того, щоб закрити потреби участі у бойових діях і тих людей, які потрібні для цього, це завдання мобілізації, тому знову ж таки це залежить від мотиваційних речей", - пояснив Попович.

Мобілізація в Україні - останні новини

Раніше голова Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич пояснив, чи допоміг новий закон про мобілізацію посилити ЗСУ. За його словами, такий закон був потрібний для покращення безпекової ситуації в країні.

Водночас авіаційний експерт Анатолій Храпчинський пояснив провал мобілізації в Україні. Він зазначив, що сама влада паплюжить сприйняття захисту держави, коли показувала, скільки людей намагалося втекти через річку Тиса.

Вас також можуть зацікавити новини: