Усі готуються до виконання тих обіцянок, які давав Трамп / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Українські захисники на фронті вже відчули прихід новообраного президента США Дональда Трампа до влади. Про це в етері "Radio NV" заявив військовий експерт, засновник БО "Реактивна пошта" Павло Нарожний.

"Усі готуються до виконання тих обіцянок, які давав Трамп. Що треба скорочувати допомогу Україні. Під завісу Байден дав просто величезні пакети допомоги. Там було 500 ракет для систем ЗРК і пакети з артилерійськими снарядами. Це робилося для, щоб у Трампа не було таких потужних важелів. Аби він одночасно не зміг перекрити всю допомогу", – сказав Нарожний.

Він зазначив, що на тлі потенційної політичної невизначеності, на фронті зараз відбувається дозування техніки та снарядів Силами оборони України.

Відео дня

"Ми вже побачили цей наказ на три місяці зупинити всю міжнародну допомогу. Хоча тут незрозуміло, чи потрапляє під це Україна. І з великою ймовірністю – ні. Але все одно, ми повинні готуватися, що в нас на певний час буде призупинка поставок зброї. Наразі фронт це відчуває. В останній місяць задача Байдена була наповнити арсенали України для того, щоб ми могли протриматися весь час політичної невизначеності. Поки Трамп підніме слухавку та набере Путіна, поки він зрозуміє, що це глухий кут. Поки він зрозуміє, що треба зробити, розставить людей на позиції", – додав Нарожний.

Заяви Трампа щодо війни в Україні: останні новини

Напередодні журналісти Associated Press повідомили, що в перший день при владі Дональд Трамп призупинив усю міжнародну допомогу від США терміном на три місяці.

У своїй промові під час інавгурації новообраний президент США не сказав жодного слова щодо України. На думку журналістів CNN, це може бути пов'язано з усвідомленням Трампом масштабів проблеми війни в Україні.

Згодом Трамп заявив, що говорив з Володимиром Зеленським. За словами президента США, його український колега висловився за початок мирних перемовин. Тоді як позицію Росії він поки що не знає.

Вас також можуть зацікавити новини: