У Курській області Росії не окопна війна, а маневрова і там "весь час ми тримаємо ініціативу". Про це в ефірі "Radio NV" сказав Євген Дикий, колишній командир роти у батальйоні "Айдар".
Говорячи про Курську область Росії, він зазначив: "Там не окопна війна, там війна маневрова, дуже рухома. І дивіться, як ми їх там б’ємо. Дивіться, наскільки там, власне, весь час ми тримаємо ініціативу".
Дикий додав, що там "постійно 10 тисяч наших захисників і захисниць вже півроку стримують 60-70 тисяч орків".
"І не просто стримують, а регулярно їх б’ють. І втрати весь час на нашу користь з дуже значною перевагою… Те, що таке взагалі стало можливим, - один до 60-ти, - оце маневрова війна, не окопна, де, на жаль, дуже багато вирішує просто кількість "м’яса". А отут, де вирішують мізки, бачте, наскільки, виявляється, що наші мізки якісніші", - сказав Дикий.
Так, підкреслив він, у маневровій війні "все залежить саме від якості управління військами і, зокрема від тямущих офіцерів саме низової ланки, на місці, і, зокрема від того, як налагоджена ця командна вертикаль і передача інформації".
"І от Курщина показує, що в такій війні ми сильніші. Так, на жаль, цю перевагу не завжди реалізуєш саме в окопній війні, отам, де просто йде на тебе вал за валом ворожа піхота, і де ти просто інакше, ніж теж значною кількістю своїх сил, ніяк проблему вирішити не можеш", - зазначив екс-командир.
Він додав, що "наскільки б ти не був розумніший за ворога, але коли просто йде вал за валом піхоти на укріплення, то просто в цих укріпленнях має бути все ж таки співставна кількість людей, а з цим у нас проблема".
"Але от там, де тільки можемо, ми якраз проблему кількості компенсуємо якістю. І, зокрема саме якістю командування", - сказав Дикий.
Військові КНДР на війні проти України
Як повідомляв УНІАН, раніше Іван Тимочко, голова Ради резервістів Сухопутних військ Збройних сил України, зауважив, що обмін північнокорейських полонених, які були взяті Силами оборони України в Курській області Росії, є важливим не лише для повернення українських військовослужбовців, які потрапили до російського полону, але і в політичному аспекті.
Голова Центру аналізу та стратегій Ігор Чаленко підкреслив, що "курс" обміну буде не один до одного, а може бути навіть кращим, ніж обмін "кадировців", коли в деяких випадках обмінювали одного на 20 українських полонених.