Королівське товариство захисту птахів (RSPB) заявило про загрозу вимирання тонкодзьобого кульона - прибережного птаха ряду сивкоподібних. Про це повідомляє IFL Science.
Зазначається, що цей птах колись мешкав у Сибіру. Коли інші птахи летіли на південь до тропіків або навіть Австралії, ці пернаті проводили відпочинок на Середземному морі.
Автори дослоідження вважають, що це "може здаватися вдалим вибором", враховуючи те, що відбувається з тропічними лісами.
"Це перше відоме вимирання виду птахів із материкової Європи, Північної Африки та Західної Азії", - йдеться у заяві RSPB.
Науковці стверджують, що останнє підтверджене спостереження виду цих птахів відбулося в 1995 році в Марокко. Деякі види, які вважалися вимерлими, були знову знайдені, іноді в регіонах, де вони, за даними вчених, вони раніше не мешкали.
За словами співавтора дослідження Ніколи Крокфорд, це одна з найбільш трагічних історій, пов’язаних зі збереженням природи за століття:
"Як ми можемо очікувати, що країни за межами Європи виступлять за свій вид, коли наші порівняно багаті країни зазнали невдачі?".
Вплив екології на здоров'я тварин
Як повідомляв УНІАН, білі ведмеді стали хворіти частіше. Так, у тварин зростає ризик зараження вірусами, на які вони рідше хворіли ще 30 років тому. Це пов'язано з потеплінням в Арктиці.
Зокрема, нові дослідження дали змогу зрозуміти, як хвороби білих ведмедів можуть бути пов'язані зі зменшенням кількості арктичного льоду.
Вчені вивчили аналізи крові ведмедів у Чукотському морі, зібрані в період з 1987 по 1994 рік, потім взяли три нові в період з 2008 по 2017 рік. Нещодавні аналізи крові показали значно більше ознак зараження одним із п'яти вірусів, бактерій або паразитів.
Раніше УНІАН повідомляв, як зрозуміти, що кіт захворів. За словами ветеринарів, хоча більшість котів дуже добре переносять низьку температуру, ви не повинні залишати свого кота на вулиці у морозну ніч, особливо при екстремальних температурах.
Також ми писали, чому кішка спить на голові та обличчі. За словами сертифікованої консультантки з поведінки котів Амелії Вібер, у кішок темпертатура тіла вища, ніж у людини.
Як сказала експертка, тепло, що виділяється вашою головою, може бути привабливим, тому вона лягає там спати.
Вас також можуть зацікавити новини: