Супряга став автором дубля / фото facebook.com/fcdynamoua

15 серпня київське "Динамо" провело контрольний матч проти "Полісся", яке в новому сезоні буде виступати в Першій лізі.

Команда Мірчі Луческу здобула перемогу з рахунком 5:1.

Динамівці забили чотири голи ще в першому таймі - дубль на свій рахунок записав Владислав Супряга, а ще по одному результативному удару - в активі Віталія Буяльського та Миколи Шапаренка.

Після перерви "Полісся" скоротило розрив в рахунку, а Міккель Дуелунд на 78-й хвилині встановив остаточний рахунок - 5:1.

"Динамо" - "Полісся" - 5:1

Голи: Супряга, 12, 37, Буяльський, 24, Шапаренко, 45, Дуелунд, 78 - Галенко, 52

"Динамо": Бойко (Бущан, 46), Сирота, Кендзьора (Забарний, 65), Тимчик, Караваєв (Вівчаренко, 79), Сидорчук, Буяльський (Лєднєв, 65), Шапаренко (Андрієвський, 74), Цітаішвілі (Булеца, 74 ), Де Пена (Дуелунд, 46), Супряга (Соль, 65).

"Динамо" в міжсезоння: останні події