'Це війна технологій': голова ГО 'Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії' Артем Колюбаєв про ініціативу 'Дрони Гвардії'

Сучасна війна — це війна технологій. Дрони стали незамінною зброєю на полі бою, допомагаючи українським військовим ефективно виконувати бойові завдання, рятувати життя та зупиняти наступ ворога. Завдяки ГО "Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії" на чолі з Артемом Колюбаєвим та його партнерам з дружніх благодійних ініціатив захисники України отримують безпілотники для посилення обороноздатності. Передача сучасного обладнання відбувається у рамках проєкту "Дрони Гвардії" – спільної ініціативи українського бізнесу та командування Національної гвардії України, яка триває понад рік. У межах проєкту вже зібрано десятки мільйонів гривень, що були спрямовані на придбання дронів і супутньої техніки для підрозділів Нацгвардії. Завдяки таким ініціативам військові отримують не лише сучасне обладнання, а й відчуття надійної підтримки тилу.

'Це війна технологій': голова ГО 'Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії' Артем Колюбаєв про ініціативу 'Дрони Гвардії'

Одним із ключових результатів проєкту стало постачання дронів моделі "Граніт", які отримали підрозділи Національної гвардії України — бригади "Буревій" і "Тайфун". Ці безпілотники мають унікальні характеристики, здатні проводити розвідку, завдавати точкових ударів і знищувати техніку противника. Загальна вартість двох комплексів, переданих у межах проєкту, становить 7 мільйонів гривень. Зібрати кошти та акумулювати зусилля вдалось завдяки спільній роботі ГО "Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії" на чолі з Артемом Колюбаєвим, ГО "Фундація Течія" та її співзасновника Олега Крота і БФ "Батальйон волонтер".

"Дрони "Граніт" — це технології нового покоління. Вони не лише допомагають знищувати ворога, а й рятують життя наших бійців. У рамках проєкту "Дрони Гвардії" ми вже передали понад 600 різноманітних дронів. Кожна така машина — це внесок у нашу перемогу", — зазначив Артем Колюбаєв.

Відео дня

Дрони, які Україна отримує завдяки проєкту "Дрони Гвардії", виконують широкий спектр завдань. Їх класифікують за функціями:

• Розвідувальні: забезпечують точну інформацію про позиції ворога.

• Ударні: здатні завдавати ударів по бронетехніці та живій силі противника.

• Транспортні: використовуються для доставки боєприпасів і медикаментів у зону бойових дій.

'Це війна технологій': голова ГО 'Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії' Артем Колюбаєв про ініціативу 'Дрони Гвардії'

У сучасній війні дрони стали незамінною зброєю, що рятує життя та змінює хід бойових дій. Україна активно розвиває власне виробництво безпілотників, що дозволяє створювати моделі, адаптовані до потреб фронту. У планах — виготовлення 30 тисяч далекобійних дронів щороку.

Кожен безпілотник здатен:

• Жити 72 години на полі бою

За цей час він збирає розвідувальні дані, фіксує дії ворога та виконує до 20 функцій.

• Врятувати 100 життів

Один дрон здатен зберегти життя сотень бійців, передаючи цінну інформацію про позиції окупантів.

• Врятувати 100,000 життів

Проєкт "Дрони Гвардії" демонструє силу спільних зусиль бізнесу, волонтерів і військових. Завдяки таким ініціативам українська армія отримує сучасну техніку, яка не лише підвищує боєздатність, а й наближає нашу перемогу. Кожен переданий дрон — це врятовані життя, захищена земля і впевненість у майбутньому України.

Спілка ГО "Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії" поставила собі за мету закупити 1000 дронів для українських військових, щоб забезпечити бригади Національної гвардії України необхідним обладнанням для виконання бойових завдань.

Дрони — очі війни. Безпілотники вже довели свою ефективність у російсько-українській війні. Одна пташка в небі може змінити хід операції, врятувати сотні життів і надати нашій армії ключову перевагу на фронті.