Перший лютневий тиждень в Україні буде холодним. Найближчими днями по всій країні очікуються невеликі морози як уночі, так і вдень. До вихідних температура ще трохи знизиться, місцями буде до -7°...-9°. Періодично сніжитиме, при підвищенні температури сніг буде мокрий або взагалі перетвориться на дощ. Про це повідомляє Погода УНІАН.
У понеділок, 3 лютого, в Україні буде похмуро. Місцями на Правобережжі сніжитиме. Стовпчики термометрів удень покажуть +1°...+3°, у Криму - до +5°.
У вівторок, 4 лютого, стане на кілька градусів холодніше. Удень по всій країні очікується від -1° до +2°. Місцями по країні сніжитиме.
У середу, 5 лютого, погода в Україні суттєво не зміниться. Вночі буде 0°...-4°, а вдень -1°...+2°. Місцями сніг.
У середині тижня, 6 лютого, вночі температура опускатиметься до -1°...-6°, а вдень в Україні стовпчики термометрів покажуть -2°...+2°. На сході країни, а також у Запорізькій і Дніпропетровській областях буде сніг.
Перед вихідними, 7 лютого, на українців чекає похмура, місцями з проясненнями, погода. Вночі морози посиляться до -2°...-7°, а вдень від -3° до +1°. Місцями на півночі, у центрі та на півдні сніг.
На вихідних, 8 і 9 лютого, істотних опадів в Україні не очікується. До кінця тижня небо проясниться, сонця побільшає, але тепліше не стане. Вночі морози зміцніють до -4°...-9°, а вдень на сході, у Запорізькій, Дніпропетровській, Полтавській та Сумській областях буде -3°...-6°. На решті території стовпчики термометрів покажуть -1°...+2°.