Слава Соломка запевнив, що зараз він спілкується з Трінчер і вони владнали конфлікт / колаж УНІАН, скріншот Instagram

Український ведучий Слава Соломка розповів про конфлікт з відомою українською співачкою та блогеркою Анною Трінчер. Шоумен пригадав, через що вони посварилися та зізнався, що саме він був винен у непорозуміннях з виконавицею.

У коментарі для проєкту "Тур зірками" на Люкс ФМ телезірка зізнався, що конфлікт розгорівся на тлі пісні Трінчер, Позитива та Олі Полякової "Шлях до перемоги", яка вийшла два роки тому. Тоді трек отримав чимало хейту в мережі, зокрема, його називали "шароварщиною", а виконавців звинуватили в тому, що вони спекулюють на темі війни.

Соломка запросив артистку прокоментувати критику композиції на один з телеканалів, де він був ведучим. Тоді, як зізнався знаменитість, він поставив нетактовне питання Анні, через що зараз дуже шкодує. За його словами, він образив співачку своїми словами і довів її до сліз, через потім в нього були проблеми з самою блогеркою та її командою.

Відео дня

"Так вийшло, що я поставив їй, м'яко кажучи, нетактовне питання. Можна було просто сформулювати це, мовляв, як так сталося (що пісню захейтили в мережі – УНІАН), як би ти відповіла на критику. Я з гострим слівцем зробив це в ефірі каналу. Каюся, не треба було так, але мені хотілося дати перчинки і сенсації. Її це образило по-справжньому, прямо навіть до сліз, тому що вони старалися, вони вкладали душу в цей трек. Вони реально зібрали за допомогою цього треку багато грошей на допомогу ЗСУ. А я оце взяв і своїми питаннями просто помножив на нуль всі її старання. Вона образилася, не віталася довго. Я отримав на горіхи і від неї, і від піарників Ані", – пригадав Слава.

Наразі зірки знову спілкуються, і шоумен навіть прийшов підтримати Трінчер на презентацію її нової пісні "Зірочка палай". На запитання ведучої про те, як їм вдалося помиритися, Соломка не дав конкретної відповіді, але запевнив, що зараз між ними немає непорозумінь.

"Шоубізнес – це така штука, де сварки – це абсолютно нормальна річ. Де на сварках іноді можна рейтинги набрати і піару більше зробити, аніж на любові, дружбі. Посварилися, поображалися один на одного, але, як казала Маргарет Тетчер, у Британії немає вічних друзів і вічних ворогів, у Британії є вічні інтереси", – підсумував ведучий.

Нагадаємо, раніше співачка стала "зіркою" іншого скандалу. Трінчер принизила жителів міста на Тернопільщині. Вона назвала Бережани містом "сільського типу" з "однією вулицею". Заява артистки обурила міського голову та мешканців Бережан. Стало відомо, чи попросила виконавиця вибачення за своє некоректне висловлювання.

Вас також можуть зацікавити новини: