Як правильно посадити заміокулькас у горщик / фото ua.depositphotos.com

Заміокулькас, який більше відомий як доларове дерево, є досить популярною рослиною для дому, завдяки своєму яскраво-зеленому листю. Його зовнішній вигляд чудово освіжає інтер'єр, особливо з огляду на те, що за хорошого догляду, він здатний виростати до гігантських розмірів.

Заміокулькас - пересадка і добрива

Багато хто задається питанням, як і коли можна пересадити заміокулькас, проте не менш важливо, куди ви хочете його перемістити. Горщик має бути трохи більшим за попередній і мати отвори для дренажу. Це дозволить йому розвивати здорову кореневу систему.

Якщо не знаєте, яка земля потрібна для заміокулькаса, то орієнтуйтеся на pH 6.0-7.0. Він прекрасно почуватиметься в нейтральному або злегка кислому ґрунті.

Відео дня

Як пересадити заміокулькас:

  • витягуємо його з горщика;
  • оглядаємо коріння - там не повинно бути пошкоджень або гнилі;
  • прибираємо з коренів залишки старого ґрунту;
  • якщо треба - підрізаємо коріння й обробляємо його;
  • переносимо рослину в новий горщик;
  • розподіляємо коріння і ґрунт навколо нього, злегка притискаємо;
  • поливаємо рослину і залишаємо для адаптації.

Після пересадження заміокулькас обов'язково порадує вас зростанням і новим листям. Ця рослина не вимагає регулярних добрив, але підживлення допоможе підтримати її здоров'я і зовнішній вигляд.

Для добрив вибирайте фазу активного росту - це весна або літо. Вносити підживлення варто щомісяця або раз на 8 тижнів. Йому підійдуть добрива сукулентів або кімнатних рослин.

Підживлюючи свою квітку, дотримуйтесь інструкції на упаковці, а також стежте за зовнішнім виглядом заміокулькаса. Якщо його листя почне в'янути, жовтіти або на краях стане коричневим, то можливо ви переборщили. Варто або зменшити кількість добрив, або розбавляти їх водою.

Заміокулькас - догляд, який потрібен

Тепер розглянемо, як зробити, щоб заміокулькас був густий і цвів. У домашніх умовах домогтися цього не так вже й просто, адже потрібно задовольнити всі його потреби.

По-перше, йому потрібно багато яскравого світла. Тому вибирається найсвітліше місце у квартирі, де є безпосередній доступ до сонця.

Вчасно удобрюйте рослину і поливайте. Звичайно, вона може вижити і з мізерним поливом, але квітів вам не дасть. Потрібно підтримувати помірне зволоження землі.

Крім того, у вас вдома має бути тепло. Якщо ви дотрималися всіх умов, але цвітіння так і не дочекалися, хороша новина в тому, що у вас здоровий заміокулькас, який добре себе почуває.

Раніше УНІАН розповідав, чому у спатифілума сохнуть кінчики листя.

Вас також можуть зацікавити новини: