
Редиска легко вирощується і першою порадує вас урожаєм на городі, якщо її правильно посадити і забезпечити доглядом.
Досвідчені садівники, щоб отримати велику, соковиту і хрустку редиску зі щільною м'якоттю, обов'язково удобрюють ці коренеплоди ще на стадії посадки.
Як правильно садити редиску
Щоб посадити редиску, формуємо неглибокі ряди, глибиною в кілька сантиметрів. Не забувайте відступати між рядами сантиметрів на 15, щоб плоди не заважали один одному.
Рясно поливаємо ґрунт і, коли вода вбереться, сіємо насіння. Важливо враховувати, що не любить редис при посадці:
- високу температуру (понад 20 градусів);
- занадто сухий або вологий ґрунт;
- багато світла;
- глибоке розташування насіння.
Найневдаліше добриво для редиски при посадці - свіжий гній. Велика кількість азоту в його складі призведе до коренеплодів з порожнечами всередині. М'якоть стане волокнистою і втратить свою соковитість.
Що потрібно додати в лунку при посадці редиски
Підживлення редиски при посадці - це дуже відповідальний момент. Важливо підібрати підгодівлю, яка буде багата фосфором, азотом і калієм. Її не обов'язково купувати - досвідчені городники знають, як удобрювати домашніми засобами.
Наприклад, ефективно себе показують звичайнісінькі сухі дріжджі. Візьміть 100 грамів і розведіть їх у десяти літрах води. Добре перемішайте і потім залиште розчин настоюватися протягом ночі. Вранці можна спокійно удобрювати свою редиску, виливаючи рідину між грядками.
Раніше УНІАН розповідав, що покласти в лунку при посадці цибулі.