Коли можна розповідати сни, щоб вони збулися - порада екстрасенса / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, facebook.com/shulakovazhanna

Важко знайти людину, яка б не любила поспати подовше, адже саме під час мандрівок царством Морфея людина відпочиває і подумки, і фізично. Іноді нам сняться хороші, приємні сни, іноді настільки реалістичні, що здаються віщими, але також будь-яка людина може побачити жахіття і замислитися, до чого сниться падіння з висоти або інші моторошні речі.

Переможець битви екстрасенсів Жанна Шулакова ексклюзивно в коментарі УНІАН розповіла, коли можна розповідати сни і як поводитися, якщо наснилося щось погане.

Чи можна розповідати сни з четверга на п'ятницю

Експерт наводить як приклад народне повір'я, коли люди вирішили, що віщі сни приходять до людини саме в ніч із четвертого на п'ятий день тижня, а розповідати їх не можна, інакше не збудуться. Насправді, все трохи інакше:

Відео дня

Навіть якщо сон віщий, його можна розповідати. Якби цього не можна було робити - не існували б сонники і трактувальники снів, ритуали для "виклику" в сон потрібної людини.

Шулакова впевнена, що розповідати сни - як погані, так і хороші, можна. Якщо звертатися до майстра для трактування сну, то все одно, коли це робити. У всіх царів, імператорів, вождів, фараонів були жерці, маги, алхіміки. Коли лідери прокидалися, то зверталися до штатного мага, який мав трактувати їхній сон.

Чи можна розповідати сни до 12 години дня

Ще одне народне марновірство полягає в тому, що люди бояться говорити про те, що їм снилося, до полудня. Ніхто точно не знає, чому погані сни не можна розповідати до обіду - Шулакова каже, що жодного магічного сенсу в цьому немає. Експертка вважає, що повір'я щодо того, що ділитися сном до обіду не можна, пішло з тих часів, коли люди вставали дуже рано і о 4-5 годині ранку повноцінно працювали по господарству або в полі. До 12-ї години людина тільки звільнялася від роботи.

У минулому вважалося, що до обіду хороша господиня повинна працювати, а, якщо вона буде весь ранок тренднути про свій сон, то за фактом не встигне впоратися з домашніми справами.

Чи можна розповідати погані сни? Так, так само, як і хороші - немає жодних доказів, що якщо зробити це до 12-ї години дня, сон здійсниться. Шулакова стверджує, що в магії це не доведено. Є сонники, трактування снів, і людині в будь-якому разі доведеться поділитися тим, що вона побачила уві сні, щоб зрозуміти його значення.

Чому погані сни потрібно розповідати і що зробити після пробудження

Після того як ви запам'ятали, чи можна розповідати віщі сни, а також будь-які хороші й погані, і зрозуміли, що день тижня або час доби ніяк не впливають на наслідки, важливо запам'ятати ще одну деталь.

Деякі люди, щоб прибрати негатив, який наснився, використовують фрази: "Куди ніч - туди сон" або "Куди вода - туди й сон", але Шулакова каже, що такі дії нелогічні в магічному й енергетичному сенсах.

Вона наводить приклад із любовної магії, коли для "виклику" людини в сон відчиняють кватирку, беруть рушник і озвучують певний наговір. Можливо, хтось для себе колись вирішив, що за допомогою вікна можна "відправити" поганий сон назад, однак це теж забобон, і такого магічного ритуалу немає.

Експертка каже, що з погляду біоенергетики, будь-яка енергія важлива, зокрема й зі сновидінь, оскільки в процесі сну підключає не просто нашу підсвідомість, а й логічне мислення, нашу свідомість, наше фізичне "я" (з'являється піт, виділяється адреналін, можливий стрес) та енерготіло людини. Під час сну йде енергообмін. Не важливо, присниться жах чи щось дуже гарне, - буде порушено енергобаланс самої людини.

Енергетичний дисбаланс бажано ліквідувати протягом доби. Оскільки в людини долоні є одним із виходів енергоканалів, то допомогти збалансувати енергетику може звичайна ранкова процедура - умивання.

Шулакова нагадує про головну умову - вода має бути проточною (тобто, текти звідкись, наприклад, із крана, з глечика). Якщо людина дуже забобонна, то може під час умивання говорити: "Куди вода - туди і сон", "Куди ніч - туди і сон". За водою йде те, що нам наснилося, стабілізується енергетика.

Якщо є ловець снів, на якому правильно зав'язано вузлики, додано потрібні символи й вірші, то енергія, яка перебуває в просторі над сплячою людиною, стабілізується. Автоматично виникає баланс як енергетики навколо людини, так і всередині неї. Під час сну людина поповнює свої енергетичні запаси, бере енергію із зовнішнього світу і завдяки ловцю снів отримуватиме позитивну енергію та стабілізуватиме себе, зокрема, під час кошмару.

Вас також можуть зацікавити новини: