Святочні ворожіння на судженого на сон та інші / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Ворожіння на Святки здавна стали однією з культурних традицій українського народу. Для того щоб дізнатися відповіді на нагальні питання і теми, не обов'язково звертатися до фахівців - можна поворожити вдома. Експерти в галузі езотерики розповіли, як проводити святочні ворожіння і чи можна звертатися за передбаченнями в інші дні.

довідка
Що варто пам'ятати про цей матеріал

Астрологія, тарологія, нумерологія, хіромантія, екстрасенсорика та інші подібні практики не є науковими дисциплінами. Вони ґрунтуються на давніх традиціях, віруваннях та інтерпретаціях, які не підтверджені науковими дослідженнями і не мають об'єктивних доказів своєї ефективності. Ці методи не є визнаними в академічних наукових колах, а матеріали на ці теми нерідко мають розважальний характер - їх не варто розглядати як надійний інструмент для ухвалення рішень або складання планів. Під час вирішення питань, пов'язаних із психологією або здоров'ям, завжди варто звертатися до наукових фахівців.

Правдиві святочні ворожіння - приклади

Фіналістка 5 сезону "Битви екстрасенсів" Ярослава Солодєєва (Федорова), наймогутніша спадкова відьма України, у коментарі УНІАН підтвердила, що період новорічних свят вважається часом, коли ворожіння є найправдивішими. Вона порадила кілька варіантів ворожінь для дівчат.

Відео дня

Святочні ворожіння на судженого - одні з найпопулярніших. Один із варіантів ритуалу, за словами відьми, який справді збувається, ось такий - дівчина їсть солону їжу на ніч, а потім ставить біля ліжка склянку з водою і каже: "Суджений-наряджений прийди, водою мене напої". Після цього дівчині має наснитися той чоловік, за якого вона вийде заміж.

Ще є правдиве ворожіння на книгах. Раніше ворожили на Біблії. Спочатку необхідно дев'ять разів прочитати молитву "Отче наш", поставити запитання, відкрити Біблію із заплющеними очима і ткнути пальцем у рядок. Слова, які там написані - відповідь на ваше запитання.

Але, за словами відьми, є складніший спосіб ворожіння. Він полягає в тому, що потрібно поставити запитання, що цікавить, зателефонувати будь-якій людині і попросити назвати два числа. Перше число - номер сторінки, друге - номер рядка, у якому потрібно прочитати відповідь на своє запитання.

Чому не можна ворожити на Святки та Водохреще за старим стилем

Експертка також відповіла, чи можна ворожити в ніч із 18 на 19 січня, якщо святкуєте Водохреще за колишнім церковним календарем, і 6 січня, якщо Різдво зустрічаєте не в грудні. Солодєєва (Федорова) каже, що за новим стилем Різдво святкують 25 грудня, і ця дата прив'язана до астрологічних явищ, тому що в слов'ян Сонце "народжується" з 21 на 22 число, і це вважається народженням Бога, яке і святкують на Різдво:

Інші новорічні свята мають часову прив'язку до Різдва (наприклад, Водохреща святкують через 12 днів), тож під час ворожіння варто дотримуватися церковного календаря.

Крім того, вважається, що найкраще ворожити на Різдво. Також хорошим часом для ворожіння вважається свято Василя та Водохреще. Це шикарні дні для ворожіння, у цей час усе збувається. Тож, якщо ви не знаєте, коли ворожать - 13 чи 14 січня, проведіть ритуал саме на Старий Новий рік.

Відьма радить, як правильно загадати бажання в ніч на Водохреще - вона впевнена, що на Водохреще о 12 ночі відкриваються небеса і, якщо вийти на вулицю і прочитати молитву "Отче наш", подивитися на небо і сказати те, що ти собі бажаєш, то небеса тебе почують, і все бажане збудеться.

У які дні ворожіння будуть правдивими, крім Святок і Водохреща

Тарологиня та відьма Natalis Domini стверджує, що правдивими можуть бути не тільки ворожіння на Святки, а й пророкування в день Різдва і навіть на Новий рік. Для того щоб святочні ворожіння Таро або будь-які інші обрані вами говорили правду, необхідно створити розслаблювальну комфортну атмосферу. Краще не ворожити, якщо в компанії є токсичні люди. Не можна ворожити за столом, на якому є алкоголь і їжа. Ворожити треба в затишному місці й тільки з тими людьми, яким ви довіряєте, які не можуть вас наврочити.

Відходячи від зимових свят, ведунья нагадує, що ворожити також добре на Івана Купала, у дні рівнодення. Не варто ворожити на християнські свята (окрім Різдва), наприклад, на Стрітення або в поминальні дні та в неділю. У ці дні інформація може або погано піти, або зовсім не надходити.

Вас також можуть зацікавити новини: