Американка хоче прожити до 150 років / колаж УНІАН, скріншоти

Експертка з довголіття з Лос-Анджелеса 33-річна Кайла Барнс-Ленц планує дожити до 150 років за допомогою свого способу життя біохакера, пише The Telegraph.

Кайла Барнс-Ленц - співзасновниця LYV The Wellness Space, "клініки з поліпшення біології", а також творець і ведуча подкасту Longevity Optimization. Вона стверджує, що розробила протокол довголіття спеціально для жінок. За її словами, їй самій уже вдалося скоротити свій біологічний вік на десятиліття.

Як наголошується в публікації, розроблений протокол Кайли охоплює відхід до сну о 20:30 вечора щодня, проходження 15 000 кроків на день, роботу блоками по 90 хвилин, інфрачервоні сауни, кисневу терапію для зниження окисного стресу і прийом 20 добавок на день.

Відео дня

Барнс-Ленц каже, що хоче прожити якомога більше років зі своїм чоловіком Ворреном Ленцем, який також намагається дотримуватися її способу життя.

За її словами, вона почувається "благословенною" жити таким життям.

"Багато людей відчувають постійну втому і не знають, як це - прокидатися повним енергії", - зазначила експертка.

При цьому Кайла поділилася своїм звичайним розпорядком дня. Зокрема, прокидається вона о 5-й ранку природним чином, далі впродовж дня - під'єднується до свого пристрою для імпульсної електромагнітної польової терапії; робить дихальні вправи, молиться або медитує: виконує комбінацію силових і кардіотренувань; відвідує сауну; їсть вранці лише органічні та регенеративно вирощені продукти; вживає близько 20 добавок на день; працює по 90 хвилин із перервами; робить дихальні вправи, щоби знизити стрес; приймає холодну ванну.

О 20:30 вони разом із чоловіком лягають спати в клітці Фарадея, яка являє собою огорожу, що використовується для блокування деяких електромагнітних полів.

"Наша спальня повністю затемнена до такої міри, що я не можу бачити свою руку. У нас також є кілька повітряних фільтрів по всьому будинку, і два в нашій спальні для підтримки якості повітря. Ми використовуємо органічний матрац із заземлювальною подушкою на ньому, що допомагає зменшити запалення. Це забезпечує мені чудовий нічний сон, який налаштовує мене на наступний день", - поділилася Кайла.

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, що розпочате у 1938 році дослідження встановило єдиний "ключ до щастя".

Вас також можуть зацікавити новини: