Цибуля й часник часто гниють, оскільки більшість людей не зберігають їх належним чином. Однак існує спосіб зберігання цих овочів, який потребує від вас усього кілька хвилин, а продукт завдяки йому зберігатиметься свіжим місяцями, повідомила експертка Холлі. Про це пише Еxpress.
За її словами, цибулю й часник потрібно виймати з поліетиленових пакетів, у яких ви принесли овочі із супермаркету, оскільки плівка затримує вологу і тепло, викликаючи гниття і цвіль. Зберігаючи цибулю та часник, важливо пам’ятати, що їм потрібна хороша циркуляція повітря.
Усе, що вам потрібно для їх належного зберігання, - це паперовий пакет, у якому можна зробити отвори. Що більше повітря потрапить у контейнер для зберігання, то більший шанс, що вони залишаться сухими, каже експертка.
Потрібно просто скласти паперовий мішок уздовж і за допомогою перфоратора пробити отвори уздовж одного краю в кількох шарах мішка. Потім перевернути пакет і зробити стільки ж отворів з іншого боку, рекомендує Холлі.
Наповніть один паперовий мішок цибулею, а інший - часником, а потім скріпіть верх паперових мішків скріпкою. Зберігайте цибулю та часник у шафі, ящику чи коморі якомога далі від гарячих приладів.
Також не слід тримати цибулю у холодильнику, оскільки вологе та холодне середовище спричиняє занадто багато вологи в повітрі, що може зіпсувати продукт.
"Цибуля, часник і шалот найдовше зберігаються в темному, прохолодному (але не холодному) сухому місці. Цибулю не слід зберігати протягом тривалого часу в холодильнику, оскільки низька температура пом’якшить її структуру. Крім того, цибуля додасть свого смаку продуктам поряд", - розповіла Холлі.
І часник, і цибуля також повинні бути якомога далі від сонячного світла, від якого вони почнуть проростати і набудуть жахливого гіркого смаку.
Раніше УНІАН розповідав, як майстерно нарізати цибулю. Досвідчений кулінар Метт Бруссард зазначив, що класичну техніку освоїти просто. Він описав два способи нарізки. Важлива умова для цього, зауважив, - гострий ніж.