Є 16 фраз, які часто використовують нещасні люди / фото ua.depositphotos.com

Часто нещасні люди навіть не усвідомлюють, що сум просочився в кожен куточок їхнього життя. Цей емоційний тягар може проявлятися в тому, що вони говорять. 

Ресурс Parade запитав психологів доктора Патрицію Діксон, доктора Кікі Ремсі та доктора Кейтлін Славенс про те, які слова можуть видавати нещастя. Вони навели 16 фраз, які використовують нещасні люди, часом навіть цього не усвідомлюючи.

1. "У мене ніколи нічого не виходить". 

Відео дня

За словами Патриції Діксон, ця фраза відображає постійний стан зневіри, що змушує нещасних людей очікувати негативних результатів. Використання цих слів посилює цикл песимізму і безнадії.

"Ця фраза також відображає переконання, що життя в основі своїй несправедливе або налаштоване проти людини. Її часто використовують, коли хтось відчуває себе застряглим або переможеним", – додає Кікі Ремсі. 

2. "Мене ніхто ніколи не слухає". 

Доктор Діксон стверджує, що ця фраза часто пов'язана з почуттям самотності та незрозумілості. Вона підкреслює відчуття ізоляції нещасної людини і посилює переконання, що їй не вистачає підтримки оточуючих.

3. "Мені все одно".

Ці слова часто використовуються нещасними людьми як захисний механізм. Вони висловлюють байдужість, аби захиститися від розчарування. Проте це також призводить до апатії, зазначає  Патриція Діксон. 

4. "Чому це завжди відбувається зі мною?"

Це риторичне запитання має на увазі віктимність і жалість до себе.

"Перехід до фрази на кшталт: "Чого я можу навчитися з цього?" може допомогти людині зосередитися на зростанні, а не зациклюватися на проблемах", – каже доктор Ремсі. 

5. "У чому сенс?"

За словами Кікі Ремсі, використання цієї фрази часто сигналізує про апатію або відчуття марності. Люди часто використовують її, коли відчувають, що їм бракує мети.

6. "Я так втомився від цього".

Кейтлін Славенс пояснює, що коли людина каже це про поїздку на роботу, завдання на роботі, проблеми вдома тощо, вона визнає свою поразку, але при цьому не шукає рішень.

"Це спосіб застрягти в дискомфорті", – додала вона. 

7. "Я ніколи не буду достатньо хорошим".

"Ця фраза, яку використовують нещасні люди, походить від порівняння себе з іншими або відчуття власної негідності. Вона підживлює почуття невпевненості та незадоволеності", – зазначає доктор Ремсі.

8. "Мені просто не пощастило". 

Доктор Славенс стверджує, що цю фразу часто вживають нещасливі люди. Цими словами вони покладають відповідальність на зовнішні чинники, оскільки життя непідвладне людині.

"Хоча життя багато в чому залежить від везіння, нещасні люди іноді не розуміють, що воно також багато в чому залежить від вибору", – каже вона.

9. "Навіщо намагатися?"

За словами доктора Славенс, коли спроба щось зробити здається безнадійною, ця фраза може стати для нещасної людини автоматичним режимом захисту від можливої невдачі. 

10. "Це несправедливо".

"Хоча життя може бути несправедливим, зацикленість на цій фразі призводить до того, що нещасні люди застрягають в образі. Це природна реакція, але не продуктивна", – каже Ремсі. 

11. "У мене ніколи не буде шансу".

Використання цієї фрази вказує на переконання, що людині відмовляють у можливостях. 

12. "Я просто не створений для щастя".

"Для багатьох цей вислів корениться в почутті провини або невирішеному почутті недостатності. Він створює бар'єр між людьми і радістю, ніби щастя – це щось, що потрібно заслужити", – пояснює доктор Славенс.

Доктор Ремсі з ціжю думкою погоджується:

"Ця фраза сигналізує про покірність і глибоко вкорінену негативну думку про себе", – додала вона.

13. "Для мене вже занадто пізно".

Використання цієї фрази відображає жаль або переконання, що можливості минули, каже Кікі Ремсі.

14. "Я завжди все псую". 

Коли людина постійно називає себе тим, хто "завжди лажає", вона запускає цикл самосаботажу. Доктор Славенс каже, що це "перетворює помилки на ідентичність, а не на моменти навчання". 

15. "У мене ніколи не буває перепочинку". 

Ця фраза говорить про те, що людина вважає, що світ налаштований проти неї. 

"Коли людина стикається з труднощами, вона може відчувати себе пригніченою і нездатною досягти будь-якого полегшення або успіху", – зазначила Патриція Діксон.

16. "Їм на мене начхати".

Таке припущення в людини часто виникає через відчуття, що її не помічають або недооцінюють.

Доктор Славенс пояснює, що така думка іноді може здаватися болісно правдивою для нещасної людини, але часто вона являє собою незадоволену потребу у зв'язку, а не реальність.

Як зрозуміти, що жінка глибоко незадоволена своїм життям

Є 11 ознак того, що жінка глибоко незадоволена своїм життям, кажуть фахівці. Зокрема, вона уникатиме розмов про майбутнє, адже не бачить в цьому сенсу. 

До того ж, часто такі жінки відкладають будь-які рішення на потім. Також їм буває важко знайти мотивацію для виконання справ, чи то робочий проєкт, чи візит до лікаря. 

Вас також можуть зацікавити новини: