У період СРСР потрійний одеколон виробляли багато фабрик / колаж УНІАН, скріншоти

Потрійний одеколон можна назвати своєрідним символом епохи та обов'язковим елементом побуту Радянського Союзу. Він був відомий своїм широким спектром застосування.

Цей одеколон, випущений ще на початку 19 століття, полюбився багатьом свого часу. Він мав унікальний склад, який став основою для його назви.

Потрійний одеколон - чому так називається

Назва "потрійний одеколон" походить від трьох його ключових інгредієнтів: лимон, бергамот і неролі. Ці компоненти створювали характерний освіжаючий і стійкий аромат, і потрійне поєднання олій подарувало йому не тільки впізнаваний запах, а й популярність.

Відео дня

У період СРСР одеколон "потрійний" виробляли багато фабрик за суворо встановленою рецептурою, ставши доступним і масовим продуктом.

Потрійний одеколон - склад

Потрійний одеколон СРСР зберігав базову формулу, що містила ефірні олії, розчинені в спиртовій основі.

Цей одеколон, склад якого залишався незмінним упродовж десятиліть, вирізнявся високою концентрацією спирту, що не тільки забезпечувало довговічність аромату, а й наділяло його дезінфекційними властивостями. А завдяки таким компонентам, як лимонна, бергамотова олії та олія неролі (квітки апельсинового дерева), він володів тонізувальним і освіжаючим ефектами.

Потрійний одеколон - лікувальні властивості

Примітно, що потрійний одеколон у ті часи застосовували не тільки як парфумерний засіб. Завдяки своєму складу, цей продукт вважався практично універсальним лікувальним засобом. У народній медицині його використовували для полегшення болю в суглобах. Вважалося, що потрійний одеколон лікує суглоби під час розтирання і допомагає знімати запалення.

Крім того, деякі радянські громадяни вважали, що корисний потрійний одеколон від кашлю: його втирали в невеликій кількості в грудну клітку або робили легкі інгаляції, щоб полегшити дихання. Ці методи, звісно, не мали офіційного підтвердження, але були популярні серед людей.

Таким чином, у СРСР потрійний одеколон був не просто косметичним продуктом, а справжнім універсальним засобом, який допомагав у побуті та навіть сприймався як засіб від хвороб.

Нагадаємо, УНІАН писав, де і за скільки можна продати книги СРСР.

Вас також можуть зацікавити новини: